| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | -176 cm |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, jídlo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Výška: | od -130 do -169 cm |
| Váha: | od -62 do -93 kg |