| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 163 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, ruční práce |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování |
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | do 165 cm |