| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 193 cm |
| Váha: | 104 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, zahrádkaření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 51 let |
| Výška: | od 168 do 193 cm |