| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 47 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované