| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Barva: | bílá, oranžová, červená, modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, míchané nápoje |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 37 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 68 do 97 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované