| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, filmy a kino |
| Sporty: | plavání, hokej, lyžování a zimní sporty, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, americká, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 155 do 180 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |